تبلیغات
مشاهیر و شخصیت های دزفول - مشاهیر دزفول - ناصر دزفولی

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 16 فروردین 1396
معرفی شخصیت ها ومشاهیردزفول ⭕ناصر دزفولی

متولد
۱۳۲۳/۰۹/۰۱
ناصر دزفولی
در دزفول ✔ فوق لیسانس مدیریت صنعتی از آمریکا ✔ مدیر عامل شرکت کفش صنعتی کلار از سال ۱۳۵۹ تا کنون ، عضو هیئت مدیره جامعه کیف و کفش ایران ✅شرکت صنعتی کلار ✔شرکت صنعتی کلار تولیدکننده انواع کفش و پوتین ایمنی، سربازی و پرسنلی توسط بخش خصوصی و با مشارکت گروهی از فارغ التحصیلان خارج از کشور از سال ۱۳۵۹ آغاز به فعالیت نموده است.

هدف اصلی این گروه ایجاد اشتغال و خودکفایی در عرصه های صنعتی و تامین نیازهای داخلی کشور بود که در سایه تلاش و کوشش مستمر کارکنان و مدیریت خود موفق گردید نه تنها کلیه نیازهای کارخانجات داخل کشور را در زمینه انواع کفش و پوتین ایمنی تامین نماید بلکه برای اولین بار در تاریخ این صنعت موفق به صادرات پوتین ایمنی به شرکتهای UVEX آلمان و HECKEL فرانسه شده است.

این روند از سال ۱۳۷۰ تا به امروز کماکان ادامه یافته است که در نهایت منجر به تولید و صادرات انواع کفش و پوتین ایمنی مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی به کشورهای اروپایی از جمله آلمان، فرانسه، انگلستان، سوئیس، لهستان و برخی کشورهای همسایه شده است؛ بطوریکه این واحد تولیدی افتخار داشته است که برای اولین بار در صنعت کفش ایران بعنوان صادرکننده نمونه کفش معرفی گردد.

از سال ۱۳۸۲ همزمان با تصویب طرح توسعه و نوسازی کارخانه که در نهایت منجر به بهره گیری از آخرین دانش فنی و تکنیکی و ماشین آلات روز دنیا گشت، بخشی از مراحل تولید مستقیما” توسط رباتها صورت می گیرد که خود موجب بهبود کیفیت کالاهای تولیدی و حضور هرچه بیشتر در بازارهای داخلی و بین المللی شده است.

ضمنا” شرکت صنعتی کلار نماینده انحصاری توزیع و پخش کلیه محصولات حفاظت فردی کمپانیهای UVEX آلمان، HECKEL فرانسه و SWEDSAFE سوئد در ایران می باشد.طبقه بندی: محققین دزفول، 
برچسب ها: دزفول، مشاهیر دزفول، نخبگان دزفول، وبلاگ مشاهیر دزفول، محققین دزفول، ناصر دزفولی، شخصیت های دزفول،
ارسال توسط نجمه مورث نوری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin